İnegöl Mobilyası Castello Corner Köşe Koltuk Takımı

İnegöl Mobilyası Castello Corner Köşe Koltuk Takımı

İnegöl Mobilyası Castello Corner; Oda içerisinde siyah koltuk tercih etmiş olup kalan tasarımlar için de renk seçimi dikkat etmeniz gerekiyor. Bu anlamda en çok kullanılan renk sıralamasında ilk olarak beyaz gelir. Beyaz ve siyah seçimi yapıldıktan sonra istenilen bütün renkler üçüncü renk tonları kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur. Fakat; üçüncü renk seçimi için en çok tercih edilen renkler arasında da gri gelmektedir..

En trend siyah, koltuklar oda tasarımlar mekan içerisinde kalan bölmelerde beyaz ve gri tonları fazlaca kullanılıyor olduğu görülmektedir. Seçimlerinizi bu yönde yapmalısınız. Bu sayede şık ve ihtişamlı bir salon tasarımına sahip olabilirsiniz. Siyah koltukları beyaz ile kombin yapmak oldukça asil ve sade bir görüntü oluşmasını sağlar.  Seçimlerinizi yaptığınız son dönemde en çok kullanılan tahta ayaklı koltuklardır.  Ya da L koltukları tercih etmeniz moda üzerinde de etkili olacağı da görülmektedir.

Çünkü son zamanlarda en çok L ve tahta ayak koltuklar tercih edilmektedir. Bununla birlikte, tahta ayaklı koltukların yüksek olarak tercih edilmesi salon tasarımlarında da ferahlık sağlayacaktır. L koltuklarda ise bunun tam tersi alçaklığı tercih etmeniz ferahlık hissini sağlayacaktır. Özelliklere dikkat edip karar verdiğiniz tasarımlarınızı istediğiniz ikinci ve üçüncü renk ile birlikte yapabilirsiniz. Seçimlerinizi koltuk yanında yada sehpalarda ve televizyon ünitelerine de yansıtmanız gerekecektir..

Dekorasyonun olmazsa olmazları varsa oda kombinasyondur Sizlerde bu konuda zorlanıyorsanız inegöl mobilya vadi mobilya ve dekorasyon online satış mağazasında evinize uygun dekoratif aksesuar ve mobilyaları bulabilirsiniz.

Şık, estetik, zarif, ince detaylar ile bezenmiş ve klasikten vazgeçemeyenler için ve evinin hem şık hem de spor görüntü yakalamasını isteyenler için köşe koltuk takımları Castello Corner‘dan bahsedeceğiz.

İnegöl Mobilyası Castello Corner

Chester koltuğun köşe koltuk takımına dönüşmüş hali de diyebiliriz. Renkli berjerler ile harmanlayabilirsiniz. Ayrıca  onlarca kumaş ve renk tercihi arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ancak unutmayın uygulama alanınız dar ise açık tonlar kullanmalısınız. Fakat çok geniş alanlarda ise koyu renkler seçebilirsiniz.

İskeleti Fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır. Üründe kumaş ve kullanılan boyada alerjik ve kanserojen hiç bir madde bulunmadığını da belirtmek isteriz.

Bu göz kamaştıran ürün yüzde yüz yerli inegöl mobilya ürünü olup, hem bütçesi ile hemde şıklığı ile evinizde harikalar yaratacak.,

Ürün Fiyatı : 9,700TL

moineg